napisz do nas...    nasz adres    powrót do strony głównej    BIP

  Imprezy   Zespoły zainteresowań    Kino "Świt"    Uniwersytet III Wieku    Fotoarchiwum      Historia   Oferta dla szkół
 
I Ty możesz zostać animatorem Ekran dla Ciebie Remonty i modernizacje Uniwersytet Dzieci   Warszawska Scena Kabaretowa

 
Program imprez w Domu Kultury "Świt"

 czerwiec 2017 r.


Aktualny repertuar filmowy w zakładce >> "Kino Świt"

Nazwa imprezy

Data

Godzina

Kino Świt: Rico prawie Bocian – Film Animowany

1.06.2017
Czwartek

10:00 – 12:00

Przedszkole Bystrzaki - wynajem

1.06.2017
Czwartek

16:00 – 18:30

Kino Świt: The Circle: Krąg – Film fabularny

1.06.2017
Czwartek

19:00 – 21:00

Spektakl Straży Miejskiej pt. Florka w sieci

2.06.2017
Piątek

09:00 – 13:00

Bródnowski uniwersytet dziecięcy – Wykopaliska archeologiczne, prowadząca – Agnieszka Kowalska

3.06.2017
Sobota

11:00 – 12:00

Kino Świt: Rico Prawie Bocian – Film animowany

3.06.2017
Sobota

13:00 – 15:00

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

3.06.2017
Sobota

15:00 – 17:00

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

3.06.2017
Sobota

  17:30 – 19:30

Otwarty Turniej Szachowy

4.06.2017
Niedziela

10:00 – 15:00

Piknik Chóralny

4.06.2017
Niedziela

10:00 – 17:00

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

4.06.2017
Niedziela

18:00 – 20:00

Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku – Seminarium – „Czy lubi pani tańczyć? O muzyce do tańca”  

5.06.2017
Poniedziałek

11:00 – 12:00

Piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów - Występ

5.06.2017
Poniedziałek

12:15 – 13:15

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

5.06.2017
Poniedziałek

13:45 – 15:15

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

6.06.2017
Wtorek

16:30 – 18:30

Tanie Kino Świt: Martwe Wody – film fabularny

6.06.2017
Wtorek

19:00 – 21:30

Bródnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku – uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017

7.06.2017
Środa

12:00 – 13:30

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

7.06.2017
Środa

13:45 – 15:15

Kino Świt – Martwe wody – film fabularny

7.06.2017
Środa

20:00 – 22:00

Kino na Bloku

8.06.2017
Czwartek

18:00-20:00
Ul. Św.Hieronima

Spektakl Urzędu Dzielnicy Targówek – Zakończenie sezonu teatralnego na Targówku

9.06.2017
Piątek

08:00 – 13:30

Kino Świt – Jutro będziemy szczęśliwi film fabularny

9.06.2017
Piątek

17:00 – 19:00

Kino Świt– Jutro będziemy szczęśliwi film fabularny

9.06.2017
Piątek

19:00 – 21:00

Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci

10.06.2017
Sobota

9:00 – 15:00

Bródnowski Uniwersytet Dziecięcy – Zakończenie roku akademickiego 2016/2017

10.06.2017
Sobota

11:00 – 12:00

Koncert Nuli Stankiewicz - Recital repertuaru Agnieszki Osieckiej

10.06.2017
Sobota

15:30 – 21:00

Otwarty Turniej Szachowy

11.06.2017
Niedziela

10:00 – 15:00

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy - Występ

11.06.2017
Niedziela

12:00 – 20:00

Kino Złotego Wieku: – Jutro będziemy szczęśliwi film fabularny

12.06.2017
Poniedziałek

13:45 – 15:15

Kino Złotego Wieku: – Jutro będziemy szczęśliwi film fabularny

14.06.2017
Środa

13:45 – 15:15

Szkoła Rocka – Koncert rockowy zespołów zainteresowań

14.06.2017
Środa

15:30 – 19:00

Kino świt: mam2mamy – film fab.

15.06.2017
Czwartek

16:00 – 17:30

Kino świt: mam2mamy – film fab.

15.06.2017
Czwartek

18:00 – 20:00

Kino świt: mam2mamy – film fab.

16.06.2017
Piątek

17:00 – 19:00

Kino świt: mam2mamy – film fab.

16.06.2017
Piątek

19:00 – 21:00

Kino świt: mam2mamy – film fab.

17.06.2017
Sobota

19:30-21:00

Koncert Ogniska Muzycznego – Muzyka Filmowa oraz taniec nowoczesny

17.06.2017
Sobota

15:00 – 18:30

Otwarty Turniej Szachowy

18.06.2017
Niedziela

  10:00 – 15:00

Warszawska Scena Kabaretowa: HRABI (2 występy)

18.06.2017
Niedziela

17:00 - 20:00

Kino świt: mam2mamy – film fab.

20.06.2017
Wtorek

16:30 – 18:30

Tanie Kino Świt:  mam2mamy – film fab.

20.06.2017
Wtorek

19:00 – 21:30

Kino świt: mam2mamy – film fab.

21.06.2017
Środa

20:00 – 22:00

Zakończenie sezonu grupy baletowej

22.06.2017
Czwartek

17:00 – 18:30

Zakończenie roku Szkoły Podstawowej numer 38

23.06.2017
Piątek

8:30 – 12:30

Teatr Zapis Fonetyczny – spektakl Kartoteka

23.06.2017
Piątek

16:00 – 19:00

Bal dla dzieci Solidarność 80

24.06.2017
Sobota

10:00 – 13:00

Otwarty Turniej Szachowy

25.06.2017
Niedziela

10:00 – 15:00

Seans Bioenergetyczny Jerzego Mrugały

25.06.2017
Niedziela

11:00 – 13:00

Aktualny repertuar filmowy w zakładce >> "Kino Świt"

 Imprezy cykliczne
 organizowane przez DK"Świt"

 

Turnieje Rycerskie o szablę Króla Zygmunta III Wazy  

 

Międzyszkolne Konkursy Wokalno Muzyczne DEBIUTY

 

Międzyszkolne Konkursy Zespołów Teatralnych MASKA
im. Piotra Grabowskiego

 

BEATLEMANIA FESTIWAL im. Johna Lennona

 

Bródnowski Uniwersytet Dzieci

 

Przeglądy Kinematografii Europejskiej KANON

 

 


Przeglądy Kina Rosyjskiego KinoRosja


 

 


Warszawska Scena Kabaretowa

 



Bródnowski Uniwersytet III Wieku

 




Rodzinne Poranki Muzyczne

 

 

Imprezy  |   Zespoły zainteresowań  |    Kino "Świt"  |   Uniwersytet Trzeciego Wieku |   Fotoarchiwum |Przetargi

   (c) 2006-2008 Dom Kultury Świt, Projekt i wykonanie:RW |  zgłoś swoją uwagę